Literární deníček 18. - 27. června

27. června 2012 v 12:36 | Jana Elinor Poláčková |  Literární deníček
Well, vzhledem k časovým dispozicím se týdenní formát Literárního deníčku ztrácí takřka hned do neznáma. Stává se. Zvlášť když je léto, slunce svítí, vítr profukuje, venku řvou ptáci, doma kočky, a projektů s prioritou je tolik, že na blog je ještě méně času než obvykle. A to je co říct.


S čím vstupuji do tohoto... ehm, časového úseku?
Elinoří nestíhání...
Ano. Podařilo se dát dohromady informace o zdravotním stavu notebooku. Resuscitace se nekoná, člověk sice může syndrom vyhoření rozchodit, harddisk se ovšem z křemíkového nebe nezvedne. Následkem toho - vše, co bylo na notebooku, je v psí boudě. A v tuhle chvíli mě sežrané materiály ze školy štvou asi tak nejméně...
Tenhle týden musím dohnat maximum restů, které bych jinak měla dávno hotové. A pak je tu finišování příprav k Scifizinu. Ano, k TOMU PROJEKTU. :)

Což, myslím, dostatečně vysvětluje, čeho mám plnou hlavu. Ano, korektur a Scifizinu. Nebo Scifizinu a korektur. Je dosti zajímavé vidět, co všechno se musí udělat, aby mohl fungovat webzin. Je to i velmi poučné. Největší legrace je totiž samotné psaní, ale to je jen špička ledovce. Pod ním se schovává neuvěřitelná spousta záležitostí, co při pohledu zvenku neexistují, ale bez nichž by nevznikl systém ono psaní umožňující.

Jak to dopadá?
Medvídek mýval na kofeinu postoupil do fáze fretky na kofeinu. Organismus na to reaguje zvýšenou potřebou spánku a odreagovávacích aktivit, takže mi pouhé čtení nebo psaní si jen tak nějaké beletrie skoro fyzicky chybí. Vzhledem k podmínkám pro psaní (exar! špatně umístěný exar! Ale na to, abych si exara přemístila někam, kde se mi na něm bude psát fakt dobře, budu potřebovat volné odpoledne, a já volná odpoledne v tomto časovém úseku nevedu, protože...
fretka na kofeinu

...proto. :) ).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama